KURUMSAL

    

 

2014 yılında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından KARATAY İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİM HİZMETLERİ MÜH. TİC. LTD. ŞTİ. hizmet vermeye başlamıştır.

Karatay iş sağlığı ve güvenliği merkezi olarak tek amacımız sıfır iş kazası, sıfır meslek hastalığı ile çalışan iş yerlerinin yanı sıra, çalışan ile beraber işletmenin de güvenliğini sağlamaktır.

Kurucu müdür; Sayın Dr. Ömer EREN alanlarında uzmanlaşmış, tecrübe sahibi, vicdani ve resmi sorumluluğu bilen ve yüreğinde hisseden iş yeri hekimi, iş güvenliği uzmanları (mühendisleri) ve diğer sağlık personelleri ile 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanununda belirtilen hizmetleri eksiksiz vermek için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından OSGB yetki belgesi alıp 2014' te hizmet vermeye başlamıştır. Yeni kurulan bir OSGB olmamıza rağmen tecrübeli bir kadroya sahibiz ve sektöre iddialı giriyoruz. Amacımız 1 yıl içerisinde Konya 'da ilk 3 OSGB 'den birisi olmak ve Türkiye genelinde şubeleşerek her ilimize kaliteli hizmet vermektir. Politikamız ise rekabetçi bir fiyat politikasıyla sektör ayırt etmeksizin tüm firmalara hizmet sunarken hizmet kalitemizden asla taviz vermeden adından söz edilen ve verdiği hizmetin kalitesiyle tercih edilen bir OSGB olabilmektir.